ERJ-12NF5490U
MFR.Part #
ERJ-12NF5490U
JLCPCB Part #
C20019282
Description
-55℃~+155℃ 549Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS