ERJ-12NF5231U
MFR.Part #
ERJ-12NF5231U
JLCPCB Part #
C20019273
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS