ERJ-12NF5112U
MFR.Part #
ERJ-12NF5112U
JLCPCB Part #
C20019268
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS