ERJ-12NF4990U
MFR.Part #
ERJ-12NF4990U
JLCPCB Part #
C20019257
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS