ERJ-12NF4873U
MFR.Part #
ERJ-12NF4873U
JLCPCB Part #
C20019255
Description
-55℃~+155℃ 487kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS