ERJ-12NF4872U
MFR.Part #
ERJ-12NF4872U
JLCPCB Part #
C20019254
Description
-55℃~+155℃ 48.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS