ERJ-12NF4753U
MFR.Part #
ERJ-12NF4753U
JLCPCB Part #
C20019249
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS