ERJ-12NF4640U
MFR.Part #
ERJ-12NF4640U
JLCPCB Part #
C20018725
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS