ERJ-12NF4423U
MFR.Part #
ERJ-12NF4423U
JLCPCB Part #
C20018718
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS