ERJ-12NF4320U
MFR.Part #
ERJ-12NF4320U
JLCPCB Part #
C20018709
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS