ERJ-12NF4302U
MFR.Part #
ERJ-12NF4302U
JLCPCB Part #
C20018707
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS