ERJ-12NF4223U
MFR.Part #
ERJ-12NF4223U
JLCPCB Part #
C20018703
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS