ERJ-12NF39R0U
MFR.Part #
ERJ-12NF39R0U
JLCPCB Part #
C20018688
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS