ERJ-12NF3831U
MFR.Part #
ERJ-12NF3831U
JLCPCB Part #
C20018676
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS