ERJ-12NF3571U
MFR.Part #
ERJ-12NF3571U
JLCPCB Part #
C20018656
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS