ERJ-12NF3480U
MFR.Part #
ERJ-12NF3480U
JLCPCB Part #
C20018649
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS