ERJ-12NF32R4U
MFR.Part #
ERJ-12NF32R4U
JLCPCB Part #
C20018634
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS