ERJ-12NF3012U
MFR.Part #
ERJ-12NF3012U
JLCPCB Part #
C20018616
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS