ERJ-12NF2943U
MFR.Part #
ERJ-12NF2943U
JLCPCB Part #
C20018608
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS