ERJ-12NF2941U
MFR.Part #
ERJ-12NF2941U
JLCPCB Part #
C20018606
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS