ERJ-12NF26R1U
MFR.Part #
ERJ-12NF26R1U
JLCPCB Part #
C20018584
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS