ERJ-12NF2672U
MFR.Part #
ERJ-12NF2672U
JLCPCB Part #
C20018582
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS