ERJ-12NF16R9U
MFR.Part #
ERJ-12NF16R9U
JLCPCB Part #
C20018486
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS