ERJ-12NF1690U
MFR.Part #
ERJ-12NF1690U
JLCPCB Part #
C20018479
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS