ERJ-12NF1543U
MFR.Part #
ERJ-12NF1543U
JLCPCB Part #
C20018203
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS