ERJ-12NF1332U
MFR.Part #
ERJ-12NF1332U
JLCPCB Part #
C20018177
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS