ERJ-12NF1271U
MFR.Part #
ERJ-12NF1271U
JLCPCB Part #
C20018164
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS