ERJ-12NF1182U
MFR.Part #
ERJ-12NF1182U
JLCPCB Part #
C20018147
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS