ERJ-12NF1150U
MFR.Part #
ERJ-12NF1150U
JLCPCB Part #
C20018142
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS