ERJ-12NF1132U
MFR.Part #
ERJ-12NF1132U
JLCPCB Part #
C20018140
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS