ERJ-12NF1101U
MFR.Part #
ERJ-12NF1101U
JLCPCB Part #
C20018135
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS