ERJ-12NF10R7U
MFR.Part #
ERJ-12NF10R7U
JLCPCB Part #
C20018133
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS