ERJ-12NF1071U
MFR.Part #
ERJ-12NF1071U
JLCPCB Part #
C20018128
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS