ERJ-12NF1004U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12NF1004U
JLCPCB Part #
C20018118
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS