ERG-5SG563
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-5SG563
JLCPCB Part #
C5689113
Package
Plugin,D8xL24mm
Description
-55℃~+200℃ 56kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ Plugin,D8xL24mm Through Hole Resistors ROHS