ERG-3SJ683
MFR.Part #
ERG-3SJ683
JLCPCB Part #
C3533486
Description
-55℃~+235℃ 3W 68kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS