ERG-3SJ621V
MFR.Part #
ERG-3SJ621V
JLCPCB Part #
C7184042
Description
-55℃~+235℃ 3W 620Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS