ERG-3SJ562A
MFR.Part #
ERG-3SJ562A
JLCPCB Part #
C5634509
Description
-55℃~+235℃ 3W 5.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS