ERG-3SJ560A
MFR.Part #
ERG-3SJ560A
JLCPCB Part #
C5634506
Description
-55℃~+235℃ 3W 56Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS