ERG-3SJ473
MFR.Part #
ERG-3SJ473
JLCPCB Part #
C3522927
Description
-55℃~+235℃ 3W 47kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS