ERG-3SJ432
MFR.Part #
ERG-3SJ432
JLCPCB Part #
C3489577
Description
-55℃~+235℃ 3W 4.3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS