ERG-3SJ363A
MFR.Part #
ERG-3SJ363A
JLCPCB Part #
C3420287
Description
-55℃~+235℃ 36kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS