ERG-3SJ270
MFR.Part #
ERG-3SJ270
JLCPCB Part #
C3575875
Description
-55℃~+235℃ 27Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS