ERG-3SJ182
MFR.Part #
ERG-3SJ182
JLCPCB Part #
C3428587
Description
-55℃~+235℃ 1.8kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS