ERG-3SJ180
MFR.Part #
ERG-3SJ180
JLCPCB Part #
C3370480
Description
-55℃~+235℃ 18Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS