ERG-3SJ131
MFR.Part #
ERG-3SJ131
JLCPCB Part #
C3518193
Description
-55℃~+235℃ 130Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS