ERG-3SG273
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-3SG273
JLCPCB Part #
C6945008
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+200℃ 27kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS