ERG-3FJ753
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-3FJ753
JLCPCB Part #
C7273200
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+200℃ 3W 75kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS