ERG-2SJ823V
MFR.Part #
ERG-2SJ823V
JLCPCB Part #
C6191761
Description
-55℃~+200℃ 2W 82kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS