ERG-2SJ750V
MFR.Part #
ERG-2SJ750V
JLCPCB Part #
C3556701
Description
-55℃~+235℃ 2W 75Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS